Metalické kabeláže
U metalických kabelážních systémů se dodáváme nejčastěji strukturovanou kabeláž kategorie 5 a vyšší určenou především pro datové sítě na bázi Fast Ethernet a Gigabit Ethernet. Kromě připojení PC a klasických pobočkových telefonů nabízí možnost propojení široké škály dalších zařízení. Naše strukturované kabeláže odpovídají mezinárdním normám, což dokládáme protokoly o měření špičkovým zařízením Microtest. Na metalické kabeláže poskytujeme záruku 15 let.

Optické kabeláže
V současné době mezi kilometry natažených kabelů získávají stále větší podíl optická vedení. Také v této oblasti se můžeme pochlubit bohatými zkušenostmi. Na optické kabeláže poskytujeme záruku 25 let.

Bezdrátové sítě
U bezdrátových sítí je naší jednoznačnou prioritou bezpečnost a spolehlivost. Námi dodávané bezdrátové aktivní prvky značky Planet jsou zabezpečené všemi dostupnými technologiemi.

Aktivní prvky
U metalických i optických datových sítí spoléháme především na aktivní prvky firmy Planet.

Připojení na Internet
Našim zákazníkům doporučujeme připojení na Internet od předních poskytovatelů datových a telekomunikačních služeb na základě podrobné analýzy jejich potřeb a podrobné znalosti trhu.

Kamerové systémy
Naše zkušenosti se souvisejícími technologiemi se nám daří ke spokojenosti našich zákazníků zúročovat také při budování komplexních a spolehlivých kamerových systémů založených na analogovém přenosu signálu a zejména rozsáhlých systémů s přenosem obrazu a zvuku po protokolu TCP/IP. Srdcem námi dodávaných řešení jsou digitální záznamová zařízení nebo kamerové servery se sofistikovaným softwarem.

Mustang Computer v.o.s., Závodu míru 40, 360 17 Karlovy Vary
tel.: +420 353 449 609, e-mail: zc.gnatsum@gnatsum